Ford Mustang

Więcej mocy. Więcej innowacyjnych rozwiązań.Nowy Ford Mustang.

Aktywne zawieszenie MagneRide™, 12” kolorowy wyświetlacz LCD z opcją personalizacji, możliwość wyboru trybu jazdy (Selectable Driving Modes) czy adaptacyjny tempomat sprawiają, że możesz czerpać radość z każdej chwili za kierownicą nowego Forda Mustang.


Aktywne zawieszenie MagneRide™

Aby zapewnić wyjątkowe wrażenia z jazdy, Mustang jest obecnie dostępny z zawieszeniem adaptacyjnym MagneRide. Układ monitoruje i dostosowuje swoją charakterystykę kilkaset razy na sekundę, zapewniając niezrównaną stabilność, komfort i kontrolę nad samochodem. Charakterystyka pracy układu zawieszenia zmienia się wraz ze zmianą wyboru trybu jazdy przez kierowcę.


12” wyświetlacz LCD
 

 

Funkcja wyboru trybu jazdy
 
 

 

 

 

 

Aplikacja Track - Sprawdź swoje osiągi

Więcej mocy, więcej wyrafinowania

Nowy Ford Mustang to idealna kompozycja designu, nowoczesnych technologii, osiągów oraz mocy generowanej
z maksymalną wydajnością. 5-litrowy silnik V8 czy 2,3-litrowy EcoBoost? Ty decydujesz.


Aktywny układ wydechowy

Aktywny układ wydechowy Forda Mustang daje tak szerokie możliwości personalizacji, że można dostosować nawet brzmienie układu wydechowego. Zupełnie nowy, aktywny układ wydechowy jest dostępny w wersji GT
i umożliwia kierowcy zmianę brzmienia w zależności od wybranego trybu jazdy oraz objętości układu wydechowego za pomocą przycisku.


Niezawodność hamowania
 

 

Dynamiczna sześciostopniowa manualna skrzynia biegów
 
 

 

 

 

 

Nowoczesna dziesięciostopniowa automatyczna skrzynia biegów

Ciesz się każdą chwilą

Nowy Ford Mustang został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci maksymalny komfort i najwyższą przyjemność z jazdy.


Nastrojowe oświetlenie wnętrza

Oświetlenie wnętrza odpowiednie do stylu, gustu i nastroju.W nowym Fordzie Mustang można wybrać kolor podświetlenia tablicy rozdzielczej oraz elementów kabiny jak schowki w drzwiach, miejsca na kubki oraz nogi pasażera siedzącego z przodu.


Tryb MyMode. Twój Mustang - Twoje zasady.
 

 

Podgrzewane i wentylowane przednie fotele
 
 

 

 

 

 

Połącz z Apple CarPlay

Systemy zabezpieczenia pojazdu i bezpieczeństwa pasażerów

Samochód wyposażony jest w szereg zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i zabezpieczeń, aby lepiej chronić Ciebie i Twojego nowego Forda Mustang.


System, który pomaga chronić pieszych

Zarówno w dzień, jak i w nocy układ wykrywa samochody
i pieszych przed pojazdem i ostrzega kierowcę w razie ryzyka kolizji. Jeśli kierowca nie zareaguje, system automatycznie rozpocznie hamowanie.System działa do prędkości 80 km/h, a jego zadaniem jest ograniczenie liczby wypadków
z udziałem pieszych.


System monitorowania ciśnienia w oponach
 

 

Krótsza droga hamowania awaryjnego
 
 

 

 

 

 

Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy
 

Ford Mustang w salonie Ford Store Partner

Podczas wycieczki po salonie Ford Store Partner w Krakowie przy ulicy Jasnogórskiej 60 zatrzymujemy się na chwilę przy prawdziwej legendzie motoryzacji, samochodzie, na który Europa czekała ponad 50 lat, Fordzie Mustangu. Jego najnowsza generacja po raz pierwszy stała się samochodem globalnym.

Zobacz video test


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza