Odkryj

FORD PUMA

PAKIET 4 LATA OCHRONY: FORD PROTECT, GWARANCJA I SERWIS W CENIE.

1 ROK UBEZPIECZENIA W CENIE.
ZYSKAJ NAWET DO 27 000 PLN W OFERCIE WYPRZEDAŻY ROCZNIKA

Dostępne Samochody

Ford Puma to wyjątkowy SUV o dynamicznej, ponadczasowej i niepowtarzalnej stylistyce nadwozia. Technologia łączności najnowszej generacji.

Doskonałe osiągi i perfekcyjna wydajność napędu typu mild hybrid.

Odkryj Forda Pumę – miłośnika podróżowania i miejskiego stylu życia.

Kup Forda Pumę w ofercie wyprzedaży rocznika już teraz a zyskasz nawet do 27 000 PLN


Technologia pozwalająca czerpać radość z jazdy

Ford Puma wyposażony jest w szereg innowacyjnych funkcji, dzięki którym jazda staje się prawdziwą przyjemnością. Nad bezpieczeństwem czuwa system Ford Co-Pilot360 obejmujący wiele współpracujących ze sobą technologii, dzięki czemu możesz kontrolować przyspieszanie, hamowanie i kierowanie. Należą do nich np. Inteligentny tempomat, System zapobiegania kolizjom oraz System wspomagający omijanie przeszkód. Wszystkie z nich monitorują, co dzieje się wokół pojazdu i ostrzegą Cię w razie potencjalnych zagrożeń.


Prowadzenie

Ford Puma wyposażony jest w szereg innowacyjnych technologii dbających o Twój komfort i bezpieczeństwo. Ford Co-Pilot360 obejmuje wiele współpracujących ze sobą systemów, dzięki którym możesz kontrolować przyspieszanie, hamowanie i kierowanie. Należą do nich Inteligentny tempomat, System zapobiegania kolizjom oraz System wspomagający omijanie przeszkód. Wszystkie z nich monitorują, co dzieje się wokół pojazdu i ostrzegą Cię w razie potencjalnych zagrożeń. Funkcja wyboru trybu jazdy umożliwia wybranie jednego z pięciu dostępnych trybów, w zależności od preferencji kierowcy i warunków panujących na drodze.


System wspomagający manewr omijania przeszkody

System wspomagający omijanie przeszkód (Evasive Steering Assist) wykrywa pojazdy, pieszych oraz inne obiekty na drodze. W przypadku ryzyka kolizji poprawi manewrowość auta, pomagając uniknąć zderzenia.

Funkcja wyboru trybu jazdy

Różne tryby jazdy pozwolą Ci dostosować samochód do swoich preferencji poprzez regulowanie reakcji przepustnicy, układu kierowania, a nawet zachowania skrzyni biegów. Dostępnych jest pięć różnych trybów, w tym Normalny, ECO, Sportowy, Śliska nawierzchnia oraz Droga nieutwardzona. Każdy z nich komunikowany jest odrębną ikonką wyświetlaną na cyfrowej desce rozdzielczej.

System weryfikujący prawidłowy kierunek jazdy

Funkcja ostrzegania przed jazdą pod prąd (Wrong Way Alert) wykorzystuje przednią kamerę oraz informacje z systemu nawigacji w celu weryfikacji prawidłowego kierunku jazdy. System emituje wizualne i akustyczne ostrzeżenia, jeśli miniesz znak zakazu wjazdu.


Krok w nowy wymiar

Ford Puma z napędem hybrydowym doskonale wpisuje się w nową erę czystszych hybrydowych pojazdów elektrycznych. Zaawansowane silniki EcoBoost Hybrid zapewniają znakomitą wydajność, imponującą oszczędność paliwa i znacznie niższy poziom emisji CO2 w porównaniu do samochodów z napędami konwencjonalnymi.


Czym jest hybryda?

Technologia EcoBoost Hybrid w Fordzie Puma pozwala zwiększyć wydajność. Pojazd hybrydowy nie jest napędzany wyłącznie energią elektryczną. Napęd elektryczny stanowi jedynie dodatkowe wsparcie dla silnika benzynowego, umożliwiając dłuższą jazdę i mniejszą emisję spalin.

Ford Puma nie musi być podłączany do zewnętrznego źródła zasilania, ponieważ osobny akumulator zasilający napęd elektryczny jest ładowany podczas jazdy np. podczas hamowania. Hamowanie regeneracyjne polega na odzyskiwaniu energii z hamowania i przesyłaniu jej do akumulatora hybrydowego.


Silnik 1.0 EcoBoost

Dbanie o czyste środowisko nie musi wiązać się z pójściem na kompromis. Silnik benzynowy 1.0 l EcoBoost to sześciokrotny zwycięzca nagrody Międzynarodowego Silnika Roku. W Fordzie Puma dostępny jest w wariancie 125 KM lub 155 KM również w wersji hybrydowej zapewniając niezrównane osiągi, jakich oczekiwałoby się od konwencjonalnego silnika 1.5-litrowego, jednak przy mniejszym zużyciu paliwa i niższym poziomie emisji CO2.


Komfort jazdy

Nie tylko piękny, ale również inteligentny. Przednie fotele mogą być wyposażone w funkcję masażu odcinka lędźwiowego, która idealnie sprawdza się podczas dłuższych podróży. Liczne inteligentne technologie dają Ci natomiast pełną kontrolę nad pojazdem. Począwszy od 12.3" cyfrowego wyświetlacza deski rozdzielczej i zaawansowanego 8" ekranu dotykowego aż po szereg dodatkowych usług i funkcji dostępnych za pośrednictwem systemu multimedialnego Ford SYNC 3 i wbudowanego modemu FordPass Connect – każdy element został zaprojektowany tak, by Twoja jazda mogła być jak najbardziej przyjemna.

 

Klucz do świata wzajemnych połączeń

Ford Puma może być wyposażony w modem FordPass Connect2. System oferuje wiele przydatnych funkcji, w tym dostęp do WiFi 4G LTE3 nawet dla dziesięciu urządzeń oraz bieżące powiadomienia o ruchu drogowym4 przesyłane bezpośrednio do systemu nawigacji satelitarnej samochodu. Informacje o lokalnych zagrożeniach wyświetlane są w postaci symboli ostrzegawczych na cyfrowym wyświetlaczu deski rozdzielczej i informują o wszelkich możliwych przeszkodach. W przypadku kolizji FordPass Connect wykona połączenie eCall5 do służb ratowniczych, powiadamiając je o lokalizacji pojazdu.


Zyskaj dostęp do inteligentnych funkcji

FordPass Connect pozwoli Ci wraz z Fordem Puma przenieść się na wyższy poziom. System oferuje wiele przydatnych funkcji jak bieżące powiadomienia o ruchu drogowym przesyłane bezpośrednio do systemu nawigacji satelitarnej samochodu czy automatyczne połączenie eCall - w przypadku kolizji FordPass Connect może wykonać połączenie alarmowe do służb ratowniczych, powiadamiając je o lokalizacji pojazdu.

Cyfrowy wyświetlacz deski rozdzielczej

Wyjątkowym elementem wnętrza Forda Puma jest cyfrowy, 12.3-calowy wyświetlacz LCD deski rozdzielczej.

System SYNC 3

Ford SYNC 3 to zaawansowany system multimedialny zapewniający łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki poleceniom głosowym lub za pośrednictwem kolorowego 8-calowego ekranu dotykowego wyposażonego w znaną ze smartfonów i tabletów intuicyjną funkcję przesuwania i zsuwania palcami.


Krystalicznie czysty dźwięk

We wnętrzu Forda Puma możesz cieszyć się najwyższą jakością dźwięku niezależnie od swoich upodobań muzycznych. Dlaczego? Ponieważ wyposażyliśmy go w wysokiej klasy system audio B&O o mocy 575 W, obejmujący 10 głośników i subwoofer, który zapewnia niezrównaną głębię i czystość dźwięku. Możesz też dostosować ustawienia dźwięku do swojego nastroju i cieszyć się jakością dźwięku prosto z sali koncertowej.

Fotele z funkcją masażu odcinka lędźwiowego

Fotele kierowcy i pasażera z przodu w Fordzie Puma mogą być wyposażone w funkcję masażu odcinka lędźwiowego zapewniającą dodatkowy komfort oraz podparcie. Funkcja masażu z możliwością regulacji w 3. kierunkach, może być włączana jednym dotknięciem przycisku i działa kojąco na zmęczone mięśnie, dzieki czemu idealnie sprawdzi się w długich podróżach. (standard w wersjach Titanium i Titanium X).

Wpuść trochę słońca

Dwuczęściowy otwierany dach panoramiczny Forda Pumy pozwoli Ci cieszyć się ciepłem promieni słonecznych. Szklany dach zapewnia dostęp naturalnego światła, sprawiając, że wnętrze staje się jaśniejsze i wydaje się bardziej przestronne. Dach panoramiczny umożliwia dopływ świeżego powietrza, gdy jest otwarty, a przesuwana szyba z powłoką odbijającą promienie słoneczne utrzymuje przyjemny chłód we wnętrzu, gdy jest zamknięta. Natomiast elektrycznie sterowana osłona przeciwsłoneczna zapewnia w razie potrzeby cień i prywatność.


Bezpieczeństwo

Zaawansowane funkcje ostrzegą Cię w przypadku potencjalnego zagrożenia kolizją, a inteligentne systemy pomogą utrzymać przyczepność i stabilizację: Twoje bezpieczeństwo leży w naszym interesie. To dlatego w Fordzie Puma umieszczono szereg inteligentnych technologii wspomagających, które zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie Twoim, Twojej rodziny, a także innych uczestników ruchu.


System, który pomaga chronić pieszych

System zapobiegania kolizjom z funkcją wykrywania pieszych wykorzystuje kamery do monitorowania drogi przed pojazdem. System ostrzega kierowcę w razie zagrożenia kolizją bądź wykrycia pieszego lub rowerzysty. W przypadku braku reakcji w odpowiednim czasie system automatycznie uruchomi układ hamulcowy, aby zmniejszyć skutki lub całkowicie zapobiec czołowemu zderzeniu.


Większa efektywność hamowania w przypadku zagrożenia

System wspomagania hamowania awaryjnego (EBA) jest w stanie rozpoznać sytuację, w której niezbędne okaże się hamowanie awaryjne i optymalizuje ciśnienie w układzie hamulcowym, aby zapewnić niezawodność hamowania.

System monitorowania ciśnienia w oponach

System monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) – wygoda, komfort i bezpieczeństwo. Gdy tylko w jednej z opon zacznie spadać ciśnienie, kierowca zostanie o tym natychmiast poinformowany za pomocą kontrolki na desce rozdzielczej. Pozwala to na wczesną reakcję i szybkie rozwiązanie tego niebezpiecznego problemu. Powiadomienia o ciśnieniu w oponach możesz też otrzymywać bezpośrednio na telefon dzięki aplikacji FordPass.

Zachowanie pełnej kontroli

Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC) nieustannie monitoruje parametry jazdy. Zaawansowane czujniki układu przeciwblokującego oraz systemy kontroli trakcji pozwalają wykryć utratę przyczepności i automatycznie aktywują hamowanie poszczególnymi kołami, stabilizując pojazd.


Użytkowanie

We współczesnym świecie liczy się pomysłowe podejście do zagospodarowania wolnego miejsca. Dzięki najlepszej w swojej klasie pojemności bagażnika (do 457 l) Ford Puma wpisuje się w ten trend. Oprócz imponującej prezencji, pięknie zaprojektowane nadwozie Forda Puma jest zrównoważone przemyślaną funkcjonalnością. To daje gwarancję ogromnej wszechstronności.


To się nazywa porządek!

Przestrzeń ładunkowa Forda Puma to innowacyjna, niższa przegroda bagażowa MegaBox. Przegroda MegaBox zapewnia nie tylko dodatkowe 80 litrów przestrzeni ładunkowej, ale także umożliwia przewożenie przedmiotów o wysokości do 115 cm. Ponadto ma wodoodporną powłokę i korek spustowy, co ułatwia czyszczenie wodą. To idealne miejsce na schowanie mokrych butów lub zabłoconego sprzętu sportowego.


Przestrzeń na wszystko, czego potrzebujesz

W Fordzie Puma znajdziesz przestrzeń na wszystko, czego potrzebujesz. Tylne siedzenia można złożyć w stosunku 60/40 lub też złożyć je całkowicie w celu zwiększenia przestrzeni na bagaż.

Ruchoma półka za tylnym siedzeniem

Ford Puma wyposażony jest w półkę za tylnym siedzeniem, która nie jest przymocowana do drugiego rzędu siedzeń i unosi się wraz z klapą bagażnika, dzięki czemu zmienia swoje położenie, jeśli potrzebne jest miejsce na większe przedmioty.

Drzwi bagażnika otwierane i zamykane elektrycznie i bezdotykowo

Otwieranie i zamykanie bagażnika w Fordzie Puma jest niezwykle łatwe, nawet wtedy kiedy masz zajęte ręce. Gdy masz kluczyk w kieszeni lub torebce, wystarczy, że wykonasz lekki ruch nogą pod środkową częścią tylnego zderzaka, a drzwi bagażnika otworzą się lub zamkną bez konieczności dotykania czegokolwiek. Można je również otworzyć i zamknąć siedząc we wnętrzu pojazdu.


Nowy Ford Puma 1.0 EcoBoost 155 KM

Ford Puma debiutuje po latach nieobecności w zupełnie nowym wcieleniu. Był małym coupe, teraz jest miejskim crossoverem. Błąd? Wcale nie! Okazuje się, że lepszej nazwy Ford nie mógł wybrać.

Zobacz video test

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza