Odkryj

NOWY FORD RANGER RAPTOR

To nie jest zwykły pick-up.

Całkowicie nowy Ford Ranger Raptor to samochód stworzony do jazdy w terenie. Został zaprojektowany od podstaw z myślą tylko o jednym – dominacji w każdych warunkach.Zero kompromisów, zero konkurencji.


Zaprojektowany, by pokonywać najtrudniejsze trasy.

Wystarczy usiąść w specjalnie wyprofilowanych fotelach Forda Raptor, aby poczuć, że to nie jest zwykły pick-up. Wyposażono go w szereg zaawansowanych technologii i inteligentnych systemów, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z jazdy. Za pomocą jednego przycisku możesz uruchomić nowy układ TMS (Terrain Management System), który daje Ci dostęp do sześciu trybów ułatwiających poruszanie się w wybranym terenie: tryb regularny, sportowy, do jazdy po trawie, żwirze i śniegu, a także tryb do jazdy po błocie i piachu oraz tryb do jazdy na powierzchniach kamienistych. A jeśli chcesz poczuć adrenalinę podczas jazdy w terenie, włącz tryb Baja.Wydajność na trudnym terenie

Podczas jazdy w terenie trzeba szybko reagować na zmieniającą się nawierzchnię. Układ TMS (Terrain Management System) w nowym Fordzie Ranger Raptor pozwala w znacznym stopniu regulować przyspieszenie, kontrolę trakcji, czułość układu kierowniczego, zmianę biegów oraz wiele innych właściwości auta. Wystarczy wybrać spośród sześciu trybów jazdy, aby zoptymalizować osiągi w każdych warunkach: regularny, sportowy, do jazdy po trawie, żwirze i śniegu, tryb do jazdy po błocie i piachu, tryb do jazdy na powierzchniach kamienistych oraz tryb Baja, który optymalizuje pracę silnika w terenie.


Wyczynowe zawieszenie
 

 

Pokonaj każdy teren
 
 

 

 

 

 

Ogranicznik prędkości

Automatyczne reflektory – włączają się wtedy, gdy są potrzebne
 

 

Dodatkowa kontrola podczas jazdy w dół
 
 

 

 

 

 

Widzi znaki drogowe, które kierowca mógłby przegapić

Zaawansowane technologie zwiększające bezpieczeństwo

Wszystko co na zewnątrz Forda Ranger Raptor zostało stworzone z myślą o lepszej wydajności, wyższej trwałości i osiągach. Ale o komfort i łączność ze światem w każdym terenie dba to, co w środku – zaawansowane technologie i praktyczne rozwiązania. Wbudowany modem FordPass Connect pozwala między innymi na zdalne zamykanie i otwieranie drzwi oraz uruchamianie silnika, a alerty drogowe i informacje o natężeniu ruchu przesyłane bezpośrednio do nawigacji samochodu pomagają uniknąć korków. Co więcej, mając zasięg telefonii komórkowej, możesz podłączyć nawet 10 urządzeń do hotspotu Wi-Fi


Klucz do świata wzajemnych połączeń

Zupełnie nowy Ford Ranger Raptorpo raz pierwszy dostępny jest
z modemem FordPass Connect. System ten oferuje wiele praktycznych funkcji, w tym dostęp do Wi-Fi 4G dla maksymalnie 10 urządzeń oraz powiadomienia o natężeniu ruchu drogowego przesyłane w czasie rzeczywistym bezpośrednio do nawigacji samochodu.


Pobierz aplikację FordPass i ułatw sobie życie
 

 

Najnowsza technologia sterowana głosem Ford SYNC 3
 
 

 

 

 

 

Uruchom samochód jednym przyciskiem

Stworzony by osiągać więcej

Całkowicie nowy Ford Ranger Raptor to połączenie doskonałych możliwości jazdy terenowej z DNA supersamochodów Ford GT i Focus RS. Dedykowany i precyzyjnie zaprojektowany silnik wysokoprężny Ford EcoBlue o pojemności 2 l z podwójnym doładowaniem został wyposażony w nową 10-biegową automatyczną skrzynię biegów i przekładnię łopatkową. Efekt? Niezrównane wrażenia z jazdy. Z kolei specjalnie skonstruowane terenowe opony pomagają zdominować każdy teren – od wysokich wydm i gęstego błota, po przeprawy przez rwącą rzekę i strome górskie drogi.


Zaawansowana nowa technologia silnika

Nowoczesna 2-litrowa wysokoprężna jednostka EcoBlue z podwójnym doładowaniem w nowym Fordzie Ranger Raptor została zaprojektowana z myślą o większej mocy, lepszej wydajności i mniejszej emisji spalin. Silnik o mocy 213 KM i 500 Nm momentu obrotowego to nowe standardy podczas jazdy w terenie.


Nowoczesne dziesięciostopniowa automatyczna skrzynia biegów
 

 

Manetki do zmiany biegów – przyjemność z jazdy
 
 

 

 

 

 

Opony na każdy teren

Zaawansowane technologie zwiększające bezpieczeństwo

Nowy Ford Ranger Raptor jest wyposażony w wiele zaawansowanych technologii bezpieczeństwa, które sprawdzą się zarówno na autostradzie, jak i podczas przeprawy przez rwącą rzekę. System zapobiegający przewróceniu się pojazdu (RSC) i elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC) zapewniają panowanie nad pojazdem w każdych warunkach. Z kolei technologia zapobiegania kolizjom i system autonomicznego hamowania awaryjnego, idealnie sprawdzą się podczas jazdy po mieście.


Minimalizowanie ryzyka wypadku

System zapobiegania kolizjom z funkcją wykrywania pieszych wykorzystuje czujniki oraz kamery do monitorowania drogi przed pojazdem. W razie zagrożenia kolizją bądź wykrycia pieszego lub rowerzysty, system ostrzeże kierowcę. W przypadku braku reakcji w odpowiednim czasie system automatycznie uruchomi układ hamulcowy, aby zmniejszyć skutki lub całkowicie zapobiec zderzeniu.


Pomoc w hamowaniu
 

 

Pełna kontrola bez względu na warunki
 
 

 

 

 

 

Doskonałe prowadzenie bez względu na obciążenie
 

System stabilizacji toru jazdy przyczepy (Trailer Sway Control)
 

 

Ciągła ochrona przed przewróceniem 
 
 

 

 

 

 

System pomiaru ciśnienia  w oponach
 

Poradzi sobie w każdym terenie

Zupełnie nowy Ford Ranger Raptor został zaprojektowany, by z łatwością poradzić sobie w najtrudniejszym terenie. Bardzo wytrzymałe podwozie zostało dodatkowo wzmocnione stalą niskostopową, aby sprostać najbardziej ekstremalnym wymaganiom. Ford Ranger Raptor charakteryzuje się też prześwitem wynoszącym aż 281 mm i głębokością brodzenia 850 mm. Tutaj każdą funkcję zaprojektowano tak, aby zapewnić niezrównane wrażenia z jazdy w terenie.


Imponująca zdolność holownicza

Przy całkowitej ładowności do 1403 kg, oraz możliwości holowania przyczepy do 3500 kg, możesz podjąć się najbardziej wymagających zadań i z łatwością przewozić najcięższe ładunki.


Pokona nawet zalane drogi
 

 

Stylizacja skrzyni ładunkowej
 
 

 

 

 

 

Wysoki prześwit
 

 

 
 

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza