Akcesoria dostawcze

Akcesoria dostawcze

Akcesoria do Twojego samochodu

Doposaż inteligentnie samochód.

Więcej >


Haki holownicze

Wykorzystaj możliwości holowania swojego pojazdu i bezpiecznie przewoź ładunki. Odpowiednie zestawy elektryczne zostały zaprojektowane w celu zapewnienia pełnej kompatybilności i integracji z systemami elektrycznymi pojazdu.

Więcej >


Bagażniki dachowe

Bagażnik podstawowy lub belki poprzeczne są niezbędne do użytkowania różnego rodzaju uchwytów transportowych. Istnieją różne możliwości instalowania systemów transportowych w zależności od towaru jaki ma być transportowany.

Więcej >


Akcesoria transportowe na dach

Wykorzystaj efektywnie możliwości przewożenia towarów na dachu. Duża dostępność różnych uchwytów takich jak uchwyty drabin, tuby, boxy i pasy - wszystko idealnie pasuje do Twojego Forda.

Więcej >


Akcesoria transportowe wewnątrz pojazdu

Nasz szeroki wybór akcesoriów ma na celu ochronę ładunków w przedziale bagażowym. Zabezpiecz swój cenny ładunek za pomocą wewnętrznego bagażnika dachowego, przegrody przestrzeni ładunkowej, systemu regałów górnych lub drewnianej podłogi z powłoką antypoślizgową.

Więcej >


Tylna drabina

Ułatw sobie życie podczas ładowania i rozładowywania ładunku.

Więcej >


Dywaniki podłogowe

Oryginalne gumowe i welurowe dywaniki podłogowe podłogowe są perfekcyjnie dopasowane do Twojego Forda i chronią przed brudem i wilgocią. Bezpiecznie przymocowane bezpośrednio do podłogi pojazdu, dywanik nie może się ześlizgnąć i przeszkadzać w bezpiecznej jeździe.

Więcej >


Obręcze ze stopów lekkich

Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby uzupełniać wygląd każdego Forda, którym jeździsz. Są one wykonane z najlepszych materiałów i mogą być bezpiecznie stosowane zarówno latem jak i zimą.

Więcej >


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza