Nowy Mustang

FORD MUSTANG

SZCZEGÓŁY POJAZDU

 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Skrzynia biegów: M6 / A10
 • Rodzaj nadwozia: Fastback / Convertible
 • Liczba miejsc: 4

NOWY FORD MUSTANG

IKONA W NAJNOWSZYM WYDANIU
OTO NOWY FORD MUSTANG® 7. GENERACJI. WYPOSAŻONY W SILNIK 5,0 L V8 O KULTOWYM DŹWIĘKU. POSIADAJĄCY ULTRANOWOCZESNE WNĘTRZE Z CYFROWĄ DESKĄ ROZDZIELCZĄ I WYSOKIEJ KLASY DETALAMI. ODKRYJ DWIE TWARZE NOWEGO WCIELENIA LEGENDY W WERSJI CABRIO I FASTBACK.

 


KOKPIT

Design zaprojektowany z myślą o kierowcy. Opływowa deska rozdzielcza z 12,4-calowym, wygodnym w użyciu i konfigurowalnym wyświetlaczem oraz ekran SYNC 4² o przekątnej 13,2 cala. W zupełnie nowym Fordzie Mustang najnowocześniejsze cyfrowe technologie masz na wyciągnięcie ręki


MUSTANG W KAŻDYM CALU

W Mustangu 7. generacji od razu można dostrzec przywiązanie do tradycji i buntowniczy charakter. Przyciąga wzrok zuchwałą sylwetką, która teraz jest nieco niższa i szersza. Nowa konstrukcja jest bardziej aerodynamiczna. Opływowe linie nadwozia biegnące wzdłuż długiej maski i przechodzące przez dach, aż do krótkiego tyłu, nadają nadwoziu sportowego stylu.


MUSTANG DARK HORSE

Oto pierwsza od 21 lat wersja Mustanga o nowych, imponujących osiągach. Unikalna stylistyka nadwozia, ulepszone podwozie, tuningowany silnik oraz wiele innych funkcji poprawiających osiągi. Zawsze gotowy do jazdy na torze. Mustang Dark Horse zapewnia nowy poziom osiągów i stylu w rękach tych, którzy są spragnieni mocy i emocji jakie daje amerykański samochód sportowy z silnikiem V8.


TECHNOLOGIA

Bezproblemowa łączność ze smartfonem. Bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania. Najwyższa jakość dźwięku dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi audio B&O z 12 głośnikami. A poza tym wiele innych udogodnień technologicznych. Jest nawet specjalna funkcja Track Apps służąca do jazdy po torze!


WNĘTRZE

Komfort na najwyższym poziomie. Wysokiej jakości wykończenie. Pełen starannie dopracowanych detali, wśród których wyróżnia się szklana deska rozdzielcza. Zupełnie nowy Ford Mustang to samochód zaprojektowany z myślą o kierowcy.


PERSONALIZACJA

W opcjach wyposażenia znajdują się fotele Recaro, unikalne 19-calowe obręcze kół i zaciski hamulcowe lakierowane na czerwono. Możesz też wybrać pakiet stylizacyjny Dark Horse obejmujący lakierowany na czarno dach, lakierowane na niebiesko zaciski hamulcowe, pasy na masce oraz unikalne wnętrze. Dopasuj swojego Mustanga do swojego stylu.


Dostępne kolory

Race Red

Yellow Splash

Absolute Black

Atlas Blue

Blue Ember

Carbonised Grey

Dark Matter Grey

Grabber Blue

Iconic Silver

Lucid Red

Oxford White

Vapor Blue

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
  1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
 7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza