Do naszych dealerstw Forda poszukujemy obecnie:

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów Serwisu mechanicznego w oparciu o obowiązujące procedury - przyjmowanie zleceń serwisowych, określenie zakresu i terminu wykonanych prac, informowanie Klienta o przebiegu prac
  • Prowadzenie ewidencji samochodów zastępczych Serwisu
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej przeprowadzanych napraw i rozliczanie zleceń
  • Kontrola jakości prowadzonych napraw w ustalonym zakresie
  • Aktywna współpraca z innymi pracownikami przy realizacji powierzonych celów
  • Realizacja programów serwisowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane mechaniczne)
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Zainteresowanie motoryzacją i chęci poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie
  • Prawo jazy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Pracę na najwyższych standardach

Grupa DF PGD jest częścią Holding1:

holding1
Jest to polska grupa kapitałowa. Od 30 lat tworzy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego.

Kariera w Holding1

  • Tworzymy jasne, obiektywne kryteria oceny Kandydatów
  • Nie kierujemy się stereotypami i uprzedzeniami
  • Nie ingerujemy w sferę prywatności
  • Zawsze udzialamy informacji zwrotnej
  • W przypadku spawdzenia referencji kontaktujemy się wyłącznie z byłymi pracodawcami Kandydatów, zawsze ich o tym uprzednio informując
  • Cenimy zaufanie i uczciwość
  • Liczymy na Twoje zaangażowanie i profesjonalizm
holding-image
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza