Nowy Ford Bronco

NOWY FORD BRONCO
KULTOWY AMERYKAŃSKI OFF-ROADER

Nowy Ford Bronco – off-roadowy SUV-a z napędem 4x4 stworzony dla miłośników aktywnego stylu życia. Zawsze gotowy na przygodę, nieposkromiony i niezwykle wytrzymały nowy Ford Bronco łączy dziedzictwo kultowych poprzedników ze współczesną technologią i nowoczesnością, gwarantując miłośnikom off-roadu emocje na najwyższym poziomie.

Charakteryzujący się solidną konstrukcją Ford Bronco przeszedł ekstremalne testy wytrzymałościowe The Built Wild™ co oznacza, że jazda w najtrudniejszym terenie nie jest dla niego wyzwaniem. Wyposażony w nowoczesny napęd na wszystkie koła oraz zaawansowane, wyznaczające standardy w tej klasie aut zawieszenie High-Performance Stability Suspension, Ford Bronco udowadnia charakter nieposkromionego off-roadera.


 

DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ

Forda Bronco można personalizować w zależności od potrzeb dzięki czemu z łatwością dostosujesz go do każdej podróży. Wyposażony jest w modułowe drzwi i dach, które można szybko i w prosty sposób zdemontować, aby zyskać jeszcze lepszą widoczność i cieszyć się rekreacją w terenie.*

SYSTEM FORD SYNC 4

System informacyjno-rozrywkowy SYNC 4** z 12-calowym ekranem dotykowym umożliwia prostą obsługę odtwarzacza audio, telefonu czy nawigacji za pomocą naturalnych komend głosowych lub ekranu dotykowego. Teraz cały świat jest w Twoim zasięgu.

ELEKTRONICZNIE STEROWANY NAPĘD 4X4

Inteligentny system napędu 4x4 nieustannie reguluje moc przekazywaną na przednie koła, zapewniając odpowiedni moment obrotowy i kontrolę toru jazdy w każdym terenie.

SYSTEM G.O.A.T

Ford Bronco to prawdziwa terenówka na każde warunki i najbardziej wymagającą nawierzchnię. Zaawansowany układ kontroli jazdy w terenie (Terrain Management System) z systemem G.O.A.T. (Go Over Any Terrain) umożliwia wybór automatycznych trybów jazdy dopasowanych do aktualnej nawierzchni [do 7 trybów: Normal, Eco, Sport, Slippery, tryby off-road Mud/Ruts, Sand i czerpiący inspirację z wyścigów terenowych tryb Baja]. Potężne terenowe opony 32" lub 33", specjalne zawieszenie, wzmocniona konstrukcja pojazdu i napęd 4x4 gwarantują pewność prowadzenia podczas pokonywania kolejnych wyzwań.


IMPONUJĄCA GŁĘBOKOŚĆ BRODZENIA

Bez trudu pokonasz zalane odcinki lub brody rzeczne. Głębokość brodzenia do 800 mm sprawia, że Ford Bronco to off-roader na najbardziej wymagające warunki.***

UKŁAD NAPĘDOWY

Ford Bronco wyposażony jest w silnik benzynowy V6 o pojemności 2,7 l wspomagany dwoma turbosprężarkami oraz 10-biegową automatyczną skrzynię biegów zapewniające doskonałe możliwości terenowe jak też przyjemność codziennego użytkowania.


MODUŁOWE ZDEJMOWANE DRZWI

Ford Bronco może być wyposażony w modułowe drzwi, które można samodzielnie zdemontować w zaledwie kilka minut, zapewniając sobie swobodę wsiadania i wysiadania w plenerze, poprawiając również pole obserwacji wokół samochodu w warunkach terenowych przepraw.****

ZDEJMOWANY DACH

W Bronco z łatwością można zdemontować dach, który dla podniesienia komfortu akustycznego w podróży wykończony jest specjalną tłumiącą podsufitką. Hardtop jest dzielony na cztery moduły, z których na dwa przednie przygotowano specjalne pokrowce, aby ułatwić elastyczne kształtowanie przestrzeni kabiny.


[*] Demontaż drzwi wyłącznie do użytku w terenie. Demontaż drzwi wpłynie na ochronę, jaką standardowo zapewniają pasażerom drzwi. Podczas kolizji lub przewrócenia się pojazdu może wpłynąć na działanie systemów bezpieczeństwa, w tym bocznych poduszek powietrznych, montowanych w oparciach przednich siedzeń.
[**] SYNC 4: Nie prowadź samochodu, gdy jesteś zdekoncentrowany oraz podczas korzystania z urządzeń mobilnych. W miarę możliwości korzystaj z systemów sterowania głosem. Niektóre funkcje mogą nie być dostępne, kiedy pojazd znajduje się w ruchu. Nie wszystkie funkcje są kompatybilne ze wszystkimi telefonami.
[***] Przed próbą przeprawy należy zawsze określić głębokość wody, a następnie poruszać się powoli. Szczegółowe informacje dotyczące przeprawy przez wodę znajdziesz w instrukcji obsługi.
[****] Demontaż drzwi wyłącznie do użytku w terenie. Demontaż drzwi wpłynie na ochronę, jaką standardowo zapewniają pasażerom drzwi. Podczas kolizji lub przewrócenia się pojazdu może wpłynąć na działanie systemów bezpieczeństwa, w tym bocznych poduszek powietrznych, montowanych w oparciach przednich siedzeń.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza